یک کیس، چند ماوس و چند صفحه‌کلید

تین‌کلاینت‌ها را فراموش کنید

نرم‌افزار قدرتمند و منحصر‌به‌فرد ASTER، برنامه‌ای بی‌نظیر است که شما را قادر می‌سازد تا به‌کمک یک نرم‌افزار و عدم نیاز به هیچ نوع سخت‌افزار دیگر همچون تین‌کلاینت‌ها یا ترمینال‌های ارتباطی، یک رایانه را برای استفاده همزمان چند کاربر آماده کنید! به‌کمک این برنامه دو کاربر می‌توانند با در اختیار داشتن دو نمایشگر، دو ماوس و دو صفحه‌کلید از یک رایانه همچون دو رایانه مجزا استفاده کنند.

بهترین برای همه‌جا

امروزه تمام کاربران در هر سن و سالی به استفاده از رایانه علاقه دارند و همین علاقه موجب شده است تا در مواردی در یک خانواده یک رایانه کافی نباشد چرا که به‌طور همزمان چندین کاربر قصد استفاده از آن را دارند! یکی از راه حل‌‌های خلاصی از این مشکل راه مسالمت‌آمیز است و در موارد کمی نیز که هر دو کاربر کودک بوده یا با یک‌دیگر لج‌بازی می‌کنند، اختصاص زمان استفاده از رایانه برای هر یک از کودکان توصیه می‌شود، اما اگر به‌دنبال بهترین راه‌حل هستید تا هم خودتان به انجام کارهایتان برسید و هم کودکانتان به‌طور همزمان به استفاده از رایانه پرداخته و کارهای مورد علاقه خود را انجام دهند و هیچ تداخلی هم بین این کارها به‌وجود نیاید، استفاده از نرم‌افزار ASTER بهترین راه‌حل است. این برنامه نیاز شما را برای خرید چند رایانه برطرف می‌کند و در موارد بسیاری همچون کافی‌نت‌ها، سازمان‌ها، ادارات و ... نقش زیادی در کاهش فضای اشغال شده توسط رایانه، هزینه انجام شده برای خرید رایانه‌های مختلف و ... را ایفا می‌کند.

به‌همین سادگی

روش استفاده از این نرم‌افزار بسیار ساده است: ابتدا یک نمایشگر مجزا به رایانه وصل می‌کنید (برای این کار باید دو کارت گرافیک به رایانه شما متصل باشد یا کارت گرافیک شما از اتصال همزمان دو نمایشگر پشتیبانی کند).

سپس یک صفحه‌کلید و ماوس دیگر را نیز به درگاه‌های ارتباطی رایانه وصل ‌کنید (در اکثر رایانه‌های امروزی چندین درگاه یو‌اس‌بی وجود دارد که می‌توان به هریک از آنها یک ماوس و صفحه‌کلید متصل کرد).

در نهایت نرم‌افزار ASTER را اجرا کرده و مشاهده می‌کنید که به کمک این برنامه دو دسکتاپ مجزا روی هر یک از نمایشگرها به نمایش درمی‌آید و هر نمایشگر نیز با ماوس و صفحه‌کلید مخصوص به خود قادر است همچون یک رایانه مجزا به اجرای نرم‌افزارهای مورد نظر شما بپردازد.

مزیت‌ها

برخی از مزیت‌های استفاده از این برنامه به‌جای استفاده از دو یا چند رایانه مجزا عبارتست از:

1- صدای کمتر

2- کاهش فضای موردنیاز

3- کاهش هزینه‌ها

4- صرفه‌جویی در برق مصرفی

5- عدم نیاز به شبکه کردن رایانه‌ها

6- حفاظت از محیط زیست با کاهش امواج رادیویی.

این نرم‌افزار در نسخه‌های مختلفی ارائه می‌شود که با توجه به نسخه مورد استفاده، می‌توانید یک رایانه را به 2 تا 10 رایانه مجزا تبدیل کنید. چنانچه قصد دارید همین حالا رایانه موجود در منزلتان را به دو رایانه تبدیل کنید، می‌توانید نسخه 10روزه از این نرم‌افزار را به‌طور رایگان از سایت زیر دریافت کنید:

http://international.ibik-soft.com

منبع : کلیک

/ 2 نظر / 162 بازدید
نازنین

سلام یه سوال برام پیش اومد خوب مونیتور دومی رو به چه قسمتی از کیس باید وصل کرد

نازنین

سلام یه سوال برام پیش اومد خوب مونیتور دومی رو به چه قسمتی از کیس باید وصل کرد